DİL OKULU

Dil Okulu

Yurtdışı eğitim ile yabancı dilinizi o dilin anavatanında geliştirin.

Yurtdışı eğitimde Dil Okulu programları; eğitim almak istediğiniz dilin anadil olarak konuşulduğu bir ülkede yabancı dilinizi geliştirip daha akıcı hale getirmenize olanak tanıyan dünyanın en popüler eğitim programlarındandır. Seçilecek programa, haftalık ders saatine ve seçilecek okula göre öğrencinin ihtiyaç duyduğu ve onunla doğru orantılı olarak bütçesine de uygun olacak birçok seçenek bulunmaktadır. Yurtdışında alınacak bir dil eğitiminin Türkiye’de verilen eğitimden farkı daha çok konuşma ve anlamaya yönelik olmasıdır. Belirlediğiniz okula kayıt olduğunuzda yazılı ve sözlü  bir seviye belirleme sınavına girerek, kendi seviyenize uygun olarak başlangıçtan ileri seviyeye kadar eğitim alabilirsiniz.

Dünyanın birçok ülkesinde katılabileceğiniz dil okulu programlarının en büyük avantajı, okulda alacağınız eğitimin dışında kalan vakitlerde size hayatın içinde yabancı dilinizi pratik etme şansı vermesidir. Kısaca günün uyku dışında kalan tüm vakitlerinde eğitiminiz teorik ya da pratik olarak devam eder.

Dil Okulu programları uzman danışmanlarımız tarafından kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Dünyanın farklı ülkelerinde Türkiye Resmi Temsilcisi olduğumuz binlerce okulumuz içerisinden sizin hedeflerinize, bütçenize ve istediğiniz süreye göre planlanarak programınız oluşturulur.

Genel olarak sanılanın aksine yurt dışında dil eğitimi almak ne bütçe ne de vize açısından hiç de zor bir süreç değildir. Doğru yönlendirmeler ve profesyonel destek ile belki de hayatınızın geri kalanına yön verecek olan eğitiminize hızlıca başlamanız oldukça kolaydır. Success International Yurtdışı Eğitim olarak tam olarak yaptığımız da budur.

Yurtdışı eğitim ile yabancı dilinizi o dilin anavatanında geliştirin.
A'dan Z'ye Yurtdışı Eğitim Süreci
Genel İngilizce, Akademik İngilizce, Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, Executive Programlar, Teacher Training, Hukuk İngilizcesi
Aile Yanı Konaklama, Yurt Konaklaması, Öğrenci Evi, Otel Konaklaması
Doğru süre, doğru lokasyon, doğru program
Ücretsiz Danışmanlık, İndirimli Dil Okulları, Profesyonel Vize Danışmanlığı, Programınızın Son Gününe Kadar Destek